Karasoku, 28024. Sk. No:8, 01010 Seyhan/Adana
  • Adana Dam İzolasyon Yalıtım karbon fiber bina güçlendirme

Adana Dam İzolasyon Yalıtım Bina Güçlendirme

0.538.585 2899

Adana Dam İzolasyon Firması ve Karbon Fiber Bina Güçlendirme

ADANA İZOLASYON KARBON FİBER BİNA GÜÇLENDİRME,çalışmalarına Adana’da başlamış olup, Su Yalıtımı ile başlayan üretimi kısa sürede daha da genişleterek Karbon Fiber,Bina Güçlendirme  Beton Katkıları, Nem ve Rutubet Yalıtım Sistemleri gibi birçok ürün grubunu da içinde barındıran geniş bir ürün ve hizmet çeşitliliğine sahip olmuştur.

ADANA İZOLASYON KARBON FİBER BİNA GÜÇLENDİRME,teknik kadroları ile Türkiye çapında satış ve garantili uygulama hizmetleri vermektedir. Kaliteli uygulama ve müşteri memnuniyetinin her zaman en üst düzeyde olmasını sağlayan bir sistem içerisinde çalışmalarını dürüst, saygılı ve sürekli gelişime açık bir prensip ile devam ettirmektedir.


TÜM İŞLERİMİZ GARANTİLİDİR, MEMNUN KALINMADIĞI TAKTİRDE PARA İADESİ MEVCUTTUR. İşte bu nedenle Türkiye’de izolasyon anlayışında yeni bir çığır açmış bulunmaktayız. Biz vatandaşların paralarının boşa gitmesini engellemeliyiz. En önemlisi yaralarınızı pansumanla değil kökünden iyileştirmeliyiz. Her şeye rağmen tercih sizindir.

 

yalıtım

ADANA İZOLASYON KARBON FİBER BİNA GÜÇLENDİRME Nem ve Rutubet Yalıtım Sistemleri gibi birçok ürün grubunu da içinde barındıran geniş bir ürün ve hizmet çeşitliliğine sahip olmuştur.

İzolasyon İhtiyacınız mı var ?

0.538.585 2899

 Dam İzolasyon